Ќе го пронајдете пајчето за помалку од 34 секунди?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Ќе го пронајдете пајчето за помалку од 34 секунди?

ke-go-pronajdete-pajceto-za-pomalku-od-34-sekundi-01.jpg

Овој празничен предизвик е дело на компанијата Easy Bathrooms, а целта е да го најдете различното пајче. Само едно пајче е со бела брада и облечено во костим од Дедо Мраз.

Напомена: Сите имаат по нешто црвено на себе така што ќе треба да се помачите да го најдете вистинското.

Досегашниот рекорд е 34 секунди. Можете ли да бидете побрзи?

ke-go-pronajdete-pajceto-za-pomalku-od-34-sekundi02.jpg

Одговорот може да го најдете на следната странаБи можело да ве интересира:

Имате 7 секунди да откриете - Што прави жената погрешно? На прв поглед сè изгледа нормално, но сепак, нешто не е во ред со фотографијата ...
Предизвик за логичари: Ако на полноќ врне, дали по 72 часа може да грее сонце? Дали сакате предизвици за размрдување на мозокот? Ова прашање е совршено за вас....
Одговорете брзо: Што видовте прво, жена, цвет, маска или лист? Убавата слика на уметникот Октавиј Окамп на почетокот може да ве збуни. Во неа к...