Квиз преку празнични подароци: Каква ќе ви биде 2020-та?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Квиз преку празнични подароци: Каква ќе ви биде 2020-та?

Дали сакате да добивате подароци или да подарувате? Овој квиз нема точни или погрешни одговори, па само бидете искрени.

kviz-preku-praznicni-podaroci-kakva-ke-vi-bide-2020-ta-001.jpg

„Во очи“ на новогодишната ноќ, време е да одберете еден фиктивен подарок кој би сакале да го најдете под новогодишната елка.

Како би изгледал тој подарок?

Одберете еден подарок и откријте каква ќе ви биде 2020-та година:
  1. Кој подарок сакате да го најдете под новогодишната елка?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Кој е крадецот? Дали сакате за момент да се ставите во улогата на детектив и да ѝ помогнете на п...
Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Што ви кажува вашето минато? Каква порака ви испраќа минатото? Кои лекции ги научивте и што треба да променит...