Домаќинска загатка: Што не е во ред на илустрацијата?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Домаќинска загатка: Што не е во ред на илустрацијата?

На прв поглед, гледаме домаќинка која си го средува домот, но сепак, нешто не е во ред. Ќе успеете ли да најдете што не е како што треба?

domakjinska-zagatka-shto-ne-e-vo-red-na-ilustracijata01.jpg

На илустрацијата гледаме жена во својот дом, која средува и чисти, но ако погледнете подобро, ќе откриете дека нешто не е во ред.

Колку е добра вашата моќ на забележување детали? Погледнете добро... 

domakjinska-zagatka-shto-ne-e-vo-red-na-ilustracijata01.jpg

Одговорот е на следната страна..Би можело да ве интересира:

Според тоа како ќе ја уредите куќата: Во која земја треба да живеете? Вашиот вкус и тоа како сакате да ви изгледа домот, во голема мера зависи од тоа ...
Што прво ќе видите на сликата открива: Зошто немате среќа во љубовта и како да ја најдете? Доколку сте љубители на тестови кои само со една фотографија ви откриваат нешто ...
Квиз: Која фигура ја забележавте најпрво? Многу од нас сакаат да знаат што да очекуваат во иднина. Овој едноставен тест ќе...

Најчитани неделава