Женски тест: Одберете омилени штикли и откријте – како ве доживуваат мажите?


Женски тест: Одберете омилени штикли и откријте – како ве доживуваат мажите?

Каков модел штикли се вашите омилени кои никогаш не би ги замениле за ништо?

zhenski-test-odberete-omileni-shtikli-i-otkrijte-kako-ve-dozhivuvaat-mazhite-01.jpg

Оние во кои се чувствувате најсамоуверено и најудобно? Кои штикли се вашиот прв избор?

Тоа ќе открие каква личност сте и како мажите ве гледаат.

Одберете омилени штикли и откријте – како ве доживуваат мажите?
 1. Штикли на висока платформа
  Штикли со отворен прст
  Шпицести салонки
  Сандали со ремчиња
  Чевли на полна потпетица
  Ниски штикли
 

М. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тест: Дали сте „чудак“? Вашите навики и избори говорат многу за вас, па преку овој квиз дознајте каква л...
Тест: Која од двете девојки е побогата? Можете ли да направите разлика помеѓу девојка која е навистина богата и девојка ...
Одберете слика и откријте што може да очекувате следнава недела Сите понекогаш сакаме да дознаеме што нé очекува во блиска иднина и какви работи...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава