Гатанка: Секогаш доаѓа, никогаш не стигнува - што е тоа?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Гатанка: Секогаш доаѓа, никогаш не стигнува - што е тоа?

gatanka-sekogash-doagja-nikogash-ne-stignuva-shto-e-toa-01.jpg

Дали сте љубител на гатанки? За колку секунди ќе се сетите на одговорот на оваа? Што е тоа, знаете ли?

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Гатанка за остроумни: Што е тоа? Проверете дали го знаете одговорот на оваа гатанка? Размислете добро, не е тешко...
Гатанка: Колку повеќе го има, толку помалку го гледаш, што е тоа? Дали гатанките ви го носат мирисот на детството и миговите поминати со вашите ба...
Гатанка за луѓе со кликер: Ќе се сетите ли? Дали сте љубител на гатанки? Го знаете ли одговорот на оваа? Бидете истрајни... ...

Спонзорирани линкови: