Пеете, носите животни одлуки – Што открива за вас навиката која ја имате под туш?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Пеете, носите животни одлуки – Што открива за вас навиката која ја имате под туш?

Дали правите концерти под туш, се релаксирате и не мислите на ништо или носите важни животни одлуки – вашите навики откриваат каква личност сте.

peete-nosite-zhivotni-odluki-shto-otkriva-za-vas-navikata-koja-ja-imate-pod-tush-01.jpg

Секојдневните навики откриваат многу за карактерот на луѓето, па така и она што најчесто го правите под туш открива нешто интересно.

Не се мислете многу и одберете едно нешто што најчесто го правите додека се бањате.

Пеете, носите животни одлуки – Што открива за вас навиката која ја имате под туш?
 1. Што најчесто правите додека се бањате?
  Пеам како да држам концерт
  Секогаш мијам заби под туш
  Си правам долга, луксузна купка
  Размислувам за животни одлуки
  Се бањам набрзина и излегувам
  Фантазирам и си правам филмови во глава
 

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Што мисли вашата свекрва за вас? Дали има вистина во вицевите за снаи и свекрви? Дали во овој однос секогаш летаа...
Квиз: Каква убавина носите во себе? Како ве доживуваат луѓето? Дали имате елеганција како од минатиот век, мистична ...
3 илустрации кои ќе ве „прочитаат“ подобро од кој било Понекогаш дури и најбезначајните и непромислени одговори може да откријат многу ...

Спонзорирани линкови: