Тест за трпение: За колку време ќе ја пронајдете скриената роза?


Тест за трпение: За колку време ќе ја пронајдете скриената роза?

Предизвикот е тежок... Дали ќе успеете да одговорите на него? Каде се крие розата?

test-za-trpenie-za-kolku-vreme-kje-ja-pronajdete-skrienata-roza-01.jpg

Одговорот е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Тест за видот: Каде се крие розата? Дали имате изострен вид? Дали ќе успеете да ја пронајдете скриената роза и за ко...
Колку долго ќе патувате до Марс, ако се движите со брзина на светлината? Денес имаме малку невообичаено, но секако интересно, прашање. Ќе ви треба малку ...
Трик прашање: Колку деца има Дејан? Време е за будење на умот од зимски сон – ве предизвикуваме со трик прашање. ...

Најчитани неделава