Квиз: Каква енергија ви недостасува?


Квиз: Каква енергија ви недостасува?

Дали сте емотивно или физички прегорени?

kviz-kakva-energija-vi-nedostasuva-001.jpg

Овој едноставен квиз нека ви биде водилка на која енергија треба да поработите во наредниов период за да се чувствувате посреќно и целосно.

За таа цел, треба да одговорите само на едно прашање:

Квиз: Каква енергија ви недостасува?
  1. Кој од трите делови ви го мами окото?
    Круната од лисја
    Девојката
    Корените

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Кој е крадецот? Дали сакате за момент да се ставите во улогата на детектив и да ѝ помогнете на п...
Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Дали сте искрена личност? Дали сте личност која лаже без срам или пак секогаш ја кажувате вистината, дури ...

Најчитани неделава