Како изгледа огромниот приватен авион на Ким Кардашијан и Канје Вест?Приватниот авион на Ким и Канје, кој раперот си го нарекува „летачка канцеларија“, може да собере дури 660 патници. Но, познатиот пар направи промена во распоредот, па наместо 660 седишта, внатре има огромна спална, бања, посебни тоалети за гости, голема дневна соба, па дури и трпезарија. Внатрешноста на авионот е поделена на два ката, а леталото е опремено и со свој бар. Во ова видео можете да погледнете како изгледа неговата внатрешност.