Најпопуларниот веренички прстен според Pinterest за 2017


Најпопуларниот веренички прстен според Pinterest за 2017

najpopularniot-verenicki-prsten-spored-pinterest-za-2017-01.jpg

На Pinterest постојатно се прават некакви анализи за популарноста на производите, накитот, облеката, па така, за 2017-та веќе се знае кој е најпопуларниот веренички прстен за 2017.

Доаѓа во розово-златна боја, со еден едноставен овален дијамант.

najpopularniot-verenicki-prsten-spored-pinterest-za-2017-02.jpg

Прстенот ѝ припаѓа на девојка по име Силвија Билоне и е изработен по нарачка, само за неа.

najpopularniot-verenicki-prsten-spored-pinterest-za-2017-03.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Девојка за својата свадба му сошила невестински фустан и на кучето „Не знам дали некогаш ќе можам да имам деца, па мене таа ми е како дете“, изјави...
Свадбени трендови во 2017-та според Pinterest Pinterest креираа листа на работи кои се очекува да бидат најголеми свадбени тре...
Веренички прстени за девојките кои ги сметаат дијамантите за досадни Конечно прстени кои не се идентични, клише и нема да ги видите на секоја втора ж...

Најчитани неделава