Најужасните торти кои некогаш биле послужени на свадба


Најужасните торти кои некогаш биле послужени на свадба

Тортата на денот на свадбата е како „јаготка на шлагот“ на целокупниот настан.

najuzasnite-torti-koi-nekogash-bile-posluzeni-na-svadba-01.jpg

Тогаш таа сакаме да изгледа најдобро што може да изгледа, но за жал, понекогаш младоженците не го добиваат тоа што го побарале.

Под хаштагот #weddingcakefail можете да ги најдете некои од најлошите торти кои некогаш морале да бидат послужени на свадба:

najuzasnite-torti-koi-nekogash-bile-posluzeni-na-svadba-13_copy_copy.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невестата го изгубила видот - гостите на свадбата ставиле превез на очите за поддршка Таа го изгубила видот на 27 години, а својот сакан го запознала подоцна и никога...
8 работи околу свадбите за кои на гостите НЕ ИМ Е ГАЈЛЕ Планирањето свадба е прилично стресна работа. Долга листа на обврски кои треба д...
Работи кои посакувам да ги знаев пред да почнам да планирам свадба Не е тајна дека планирањето свадба може да биде навистина стресно искуство, но с...

Најчитани неделава