Инспирација од ѕвездите: Што да облечете за на свадба?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Инспирација од ѕвездите: Што да облечете за на свадба?

inspiracija-od-dzvezdite-shto-da-oblezete-za-na-svadba-01.jpg

Наскоро треба да одите на свадба, но немате идеја што да облечете? Свечен фустан, интересен и невообичаен комбинезон или пак, нешто сосема друго?

Ѕвездите се како сите нас, па и тие одат на свадби за своите пријатели и блиски.

Токму затоа, ако немате идеја, можете да се инспирирате од нив.

Што носат ѕвездите на свадба?

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невестата го изгубила видот - гостите на свадбата ставиле превез на очите за поддршка Таа го изгубила видот на 27 години, а својот сакан го запознала подоцна и никога...
8 работи околу свадбите за кои на гостите НЕ ИМ Е ГАЈЛЕ Планирањето свадба е прилично стресна работа. Долга листа на обврски кои треба д...
Типови на луѓе без кои не може да помине ниедна свадба Секоја свадба е посебна на свој начин, почнувајќи од разликите на местото каде с...

Најчитани неделава