Венчаници со гол грб кои ќе предизвикаат восхит кај гостите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Венчаници со гол грб кои ќе предизвикаат восхит кај гостите (фото)

Венчаници можете да бирате во сите форми, текстури, па и нијанси, но летото дефинитивно е совршено за венчаници со гол грб.

venchanici-so-gol-grb-koi-kje-predizvikaat-voshit-kaj-gostite-001.jpg

Самоуверените девојки сигурно ќе се вљубат во еден од овие неверојатни модели.

Дизајнерите ја ослободија својата фантазија и направија нешто за сечиј вкус.

Ако сакате да бидете невеста која гостите ќе ја паметат долго потоа, одберете една од овие уникатни и впечатливи креации.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најпопуларните песни за прв свадбен танц за 2019-та година Можеби со вашиот вереник се сложувате за сè – што да јадете, кој филм да го глед...
Ова се хит боите за свадбените прослави во есен 2017 Мистична венчавка со боите на бакарот и старото злато или пак романтична бајка с...
5 прекрасни невести објаснуваат зошто не слабееле за нивниот свадбен ден (видео) „Како изгледа полничка невеста? Па таа изгледа токму како мене!“, велат овие сам...

Најчитани неделава