Најубавите невестински плик-чанти (фото)


Најубавите невестински плик-чанти (фото)

Невестинските чанти на повеќето им делуваат навистина непотребни, но има ситуации во кои сериозно може да ви го спасат денот.

najubavite-nevestinski-plik-canti-001.jpg

Како на пример, кога ќе се отпара некое конче или ќе ви затреба влажно марамче за инстант чистење.

Сепак, сите овие ситници за невестинска „прва помош“ треба да бидат спакувани во симатичен и впечатлив модел.

Одбравме неколку од кои нема да можете да ги тргнете очите:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најубавите веренички прстени создадени за модерните девојки За разлика од сите останати модни детали и ситници за свадбата, за вереничкиот п...
Личности кои нема потреба да ги каните на вашата свадба Кого да се покани на свадбата е одлука која предизвикува големи маки кај младоже...
5 совети како да останете „присутни“ на денот на вашата свадба Во сиот хаос вашите мисли лутаат, брзате што да направите попрво и на крај ...

Најчитани неделава