Идеи за одлични свадбени фотки за кои не ви требаат многу пари
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Идеи за одлични свадбени фотки за кои не ви требаат многу пари

Idei-za-odlicni-svadbeni-fotki-za-koi-nema-da-vi-trebaat-mnogu-pari-01.jpg

За добра и оригинална фотка не секогаш се потребни многу пари и подготовки. Она што е најпотребно е секако имагинација и многу љубов.

Вистинските емоции се нешто кое не се доловува со никаков реквизит. Бидете опуштени, насмеани и вљубени.

Со мали додатоци како ливчиња од рози, конфети, светилки и свеќи, ќе ги имате најмагичните фотки од вашата свадба:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Непосакувани гости, фрлање пари за покани: Работи за кои паровите најм... Свадбата важи за еден од најголемите и најважните денови кои младенците треба да...
Невеста потрошила многу пари, па бара цвеќарот да ѝ работи гратис за с... „Потрошив многу пари за мојата свадба, ќе може ли ти да ми работиш гратис?“ - др...
14 трендови за есенски свадби во кои ќе се вљубите (фото) Има некоја особена магија во есенските свадби, проткаени со романтика и доза при...