Бели комбинезони – идеална замена за невестински фустани (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Бели комбинезони – идеална замена за невестински фустани (фото)

Белите комбинезони се популарен избор кај многу невести, па ако не сакате фустани – повторно може да изгледате магично на вашиот ден.

beli-kombinezoni-idealna-zamena-za-nevestinski-fustani-foto-01.jpg

До неодамна постоеја стереотипи дека невестите треба да бидат облечени во фустани, но сега, сè поголем замав зема трендот со невестински комбинезони.

Невестите кои не се чувствуваат удобно во фустани, може да изгледаат подеднакво магично и совршено облечени во елегантен, бел комбинезон.

За префинет, но истовремено опуштен изглед и весела свадба – одберете невестински комбинезон:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Романтични венчаници за пролет 2017 (фото) Колекциите невестински фустани наменети за пролетната сезона во 2017-тата година...
За инспирација: Највпечатливите невестински фустани на славните личности Ако немате идеја каков фустан сакате да носите за вашиот најважен ден, можете да...
Нежни и елегантни невестински фризури за летните свадби (фото) Целосно собрана или полу-собрана коса, декорирана со бисерчиња или нежно венче –...

Најчитани неделава