Најубавите летни фустани за бремени невести (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Најубавите летни фустани за бремени невести (фото)

Свадбите во летниот период се сметаат за најубави бидејќи денот е подолг и шансите за дожд се неверојатни мали.

Najubavite-letno-fustani-za-bremeni-nevesti-01.jpg

Сепак, постојат и неколку мали минуси на летните свадби–високите температури се дефинитивно на оваа листа. Доколку сте бремена невеста ова претставува дополнителен предизвик да ја поминете свадбата без поголема тешкотија.

Фустанот е клучен за невестата, тој треба да биде удобен за неа и бебето, изработен од квалитетен материјал и неверојатно пријатен за носење.

Па заборавете на сите тешки, масивни невестински фустани, пред вас ги имате најубавите летни фустани за бремени невести:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невеста сака да ја замени деверицата бидејќи не ослабела до свадбата Невестата што ѝ врши притисок на својата тазе породена пријателка стана вирален ...
Невеста потрошила многу пари, па бара цвеќарот да ѝ работи гратис за с... „Потрошив многу пари за мојата свадба, ќе може ли ти да ми работиш гратис?“ - др...
Најпопуларните песни за прв свадбен танц за 2019-та година Можеби со вашиот вереник се сложувате за сè – што да јадете, кој филм да го глед...