Децата ги прават свадбите двојно поинтересни и помагични (фото)


Децата ги прават свадбите двојно поинтересни и помагични (фото)

За сите оние кои се двоумат да нагласат на поканата дали малите дечиња се добредојдени на свадбата или не, добро би било прво да ги погледнете овие фотки пред да донесете конечна одлука.

Decata-gi-pravat-svadbite-dvojno-pointeresni-01.jpg

Бидејќи децата дефинитивно умеат да ги направат свадбите поинтересни, позабавни и посмешни. И засекогаш ќе имате фото доказ од нивните мали, слатки глупости.

Погледнете ги овие свадбени фотки во кои целата атмосфера ја прават токму дечињата:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 прекрасни невести објаснуваат зошто не слабееле за нивниот свадбен ден (видео) „Како изгледа полничка невеста? Па таа изгледа токму како мене!“, велат овие сам...
Исповед: „Не ми кажувај дека треба да гладувам за да влезам во венчаницата - среќна сум таква каква ... Еми Харисон отворено говори за сите предрасуди околу нејзината тежина со кои се ...
8 работи околу свадбите за кои на гостите НЕ ИМ Е ГАЈЛЕ Планирањето свадба е прилично стресна работа. Долга листа на обврски кои треба д...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава