Видео интервју: 3 минути со... Викторија Лоба


Видео интервју: 3 минути со... Викторија Лоба

Кој ѝ е најхаризматичен маж во светот, за што ќе жали за 30 години од сега и какви луѓе најмногу ја нервираат? Викторија Лоба на гости во CRNOBELO.com...

video-intervju-3-minuti-so-viktorija-loba-01.jpg

На прагот пред новогодишните и божиќните празници Викторија Лоба го промовираше нејзиниот прв албум „Нов свет“, па по тој повод ни беше гостинка во редакцијата на CRNOBELO.com.

Насмеана и природна, како и секогаш, таа беше одличен соговорник.

Што сака најмногу во животот, каква била во средно училиште, што ѝ е омилена храна, како и дали повеќе цени романтика или авантура се само дел од работите кои ни ги откри.

Погледнете го видео интервјуто со Викторија Лоба:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Животот на една стјуардеса: Марија Угрова открива детали од прва рака Таа вели дека упорноста се исплати кога станува збор за вашата работа од соништа...
Екслузивно интервју со Томас Холопаинен од Nightwish: Преку нашата муз... Приказната за бендот Nightwish повеќе од две децении протекува низ вре...
Интервју со Сара Вукелиќ:„Обожавам да цртам јапонски ликови, а можам д... 17-годишната Сара од Скопје црта уште од 4 години, вели дека преку цртањето ги и...