Модни додатоци - Бершка, зима '12

Покрај неверојатните колекции на Bershka за оваа зима, неизоставен дел се и додатоците.

modni-dodatoci-berska-zima-2012-01

Интересните чанти, топлите марами и драматичниот накит се само дел од деталите кои се хит за оваа сезона. Комбинирајте ги во секојдневните комбинации и во никој случај нема да погрешите што и да одберете.

Погледнете како да го постигнете интересниот спој на трендот и удобноста оваа зима со додатоците на Bershka.

modni-dodatoci-berska-zima-2012-1

modni-dodatoci-berska-zima-2012-2

modni-dodatoci-berska-zima-2012-3

modni-dodatoci-berska-zima-2012-4

modni-dodatoci-berska-zima-2012-5

modni-dodatoci-berska-zima-2012-6

modni-dodatoci-berska-zima-2012-7

modni-dodatoci-berska-zima-2012-8

modni-dodatoci-berska-zima-2012-9

modni-dodatoci-berska-zima-2012-10

modni-dodatoci-berska-zima-2012-11

modni-dodatoci-berska-zima-2012-12

 

Би можело да ве интересира:

Комбинирајте различни стилови и уште 5 совети за носење накит со кои ќе изгледате тренди Ослободете ја креативноста и комбинирајте накит со разни стилови – ѓерданите со ...
Превртено омбре – новата фризура што ги освои девојките низ светот (фото) Во летниот период дамите најмногу сакаат да експериментираат со фризурите, а ова...
Розови нијанси, диско естетика: 7 клучни машки модни трендови за лето 2022 година Машката мода веќе одамна не е здодевна, а границите се поместуваат од година во ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg