Украдете некоја идеја: Комбинации со топли, есенски шешири
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Украдете некоја идеја: Комбинации со топли, есенски шешири

Не постои бренд кој оваа есен во својата колекција не вклучи неколку женствени шешири.

ukradete-nekoja-ideja-30-kombinacii-so-topli-esenski-sesiri-001.jpg

Нијансите и големините варираат, но бохо шармот со кој зрачат останува непроменет.

Есенските шешири од топли материјали добро се вклопуваат за апсолутно секоја ситуација - кога сакате да изгледате лежерно со џемпер и фармерки или нешто поелегантно, со здолниште и капут.

Шеширот може да ви одговара со шалот кој го носите, наметката или чизмите. Друг одличен ефект е да биде во целосна контраст на боите на облеката.

Откако ќе си го одберете омилениот модел, детално разгледајте го овој моден колаж:

Би можело да ве интересира:

30 женствени летни комбинации со гол грб Отворениот грб внесува доза сексапил во секоја комбинација, посебно кога е исонч...
5 модели на чанти кои ќе се носат оваа есен 2019 Модните додатоци се неопходни за формирање на добар стил, а секоја сезона дизајн...
Какво капче ви стои според обликот на лицето? Сезоната на платени капи и зимски шешири трае веќе неколку недели наназад... ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg