Да му го направи ова на вашето дете веројатно би го убиле. Среќа, лекар е!
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Да му го направи ова на вашето дете веројатно би го убиле. Среќа, лекар е!

Вообичаена пракса е откако бебето ќе се роди, да го прегледа доктор ортопед, кој ќе провери дали се во ред сите негови зглобови, посебно на екстремитетите, дали е физички здраво и ако има некаков проблем веднаш да го поправи.

da-mu-go-napravi-ova-na-vaseto-dete-verojatno-bi-go-ubile-sreka-lekar-e-01.fw

Сите ортопеди го прават тоа, но сигурно не изгледа толку насилно како што го прави овој доктор.

Бебињата кои вие едвај ги фаќате и нежно ги допирате, тој ги превиткува како да се од гума.

Би закажале ли преглед кај овој доктор:

Би можело да ве интересира:

Што ако вашето дете исчезне? Упатство како да реагирате Исчезнување на луѓе се случува и тоа не само некаде далеку, туку и тука кај нас....
11 начини на кои бракот ќе ви се промени кога ќе добиете бебе Секој ден активно ќе мора да избирате бракот да ви биде приоритет. Да се ст...
Ако се прашувате какви мајки зјапаат во телефон додека децата си играа... Да се претставам – јас сум мајката која зјапа во телефонот додека нејзините деца...