13 бебиња кои сигурно повеќе уживале во викендот од вас


13 бебиња кои сигурно повеќе уживале во викендот од вас

Ако сте сонувале да уживате во спа викенд, ама некако не сте имале доволно средства за тоа, тука се бебињата кои уживаат во тоа и ќе ве направат љубоморни.

13-bebinja-koi-sigurno-uzivale-ovoj-vikend-povekje-otkolku-vas-01.jpg

Baby Spa Perth (во Перт, ама и на многу други локации низ светот) покажува фотки од мали слатки бебиња кои уживаат во нивните услуги.

Па, ако мислевте дека е невозможно да бидете љубоморни на мали деца, сега дефинитивно ќе размислите двапати.

Тука малите бебиња добиваат хидротерапија, масажа и многу други третмани.

А, имаат за цел да ги подобрат циркулацијата на бебињата, варењето на храната...

 Погледнете ги нивните фотографии:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Знаете ли во кои земји бебињата најмногу плачат? Неодамна спроведеното научно истражување, открива кои се државите од светот, кад...
Како се дои бебето што го родила сурогат мајка? Само затоа што не ги донеле на свет нивните деца, не значи и дека мајките не мож...
На 20 години се молите тестот да има една цртка: Како се менува желбат... Велат дека мајчинството е најпрекрасната работа која може да ви се случи во живо...