Татко ја фотошопира малечката ќерка во смешни спортски ситуации (фото)


Татко ја фотошопира малечката ќерка во смешни спортски ситуации (фото)

Еден татко одлучил да ја фотографира неговата мала ќеркичка во различни спортски ситуации и резултатот е навистина смешен.

tatko-ja-fotoshopira-malechkata-kjerka-vo-smeshni-sportski-situacii-foto-01.jpg

Овој татко направил одлична фото серија со неговата 2-годишна ќеркичка Ела и ги објавува на Инстаграм.

Тој ја фотошопира ќеркичката во најразлични спортски активности – како игра рагби, вози скејтборд, брани топки и слично.

Таткото има претходно објавено и серија забавни фотки со неговото синче.

Во продолжение погледнете ги фотките со неговата ќеркичка фотошопирана:

На следната страна погледнете ги фотките со неговиот син...Би можело да ве интересира:

11 смешни изуми за деца од креативни родители Како детето да јаде сладолед без да не си ја покапе облеката и како да црта, а д...
6 ситуации во кои мајките чувствуваат вина, а не треба Животот на мајките не е воопшто лесен, посебно на модерните мајки што е многу по...
Мали животни лекции на кои сакам да ја научам мојата ќерка Секоја мајка сака својата ќерка да ја научи на сето она што таа го искусила во т...