Дечиња на кои не им е проблем да заспијат буквално секаде – познати ли ви се овие пози?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Дечиња на кои не им е проблем да заспијат буквално секаде – познати ли ви се овие пози?

Се сеќавате ли на деновите кога бевте мали и заспивавте на две споени столчиња додека родителите се дружеа?

dechinja-na-koi-ne-im-e-problem-da-zaspijat-bukvalno-sekade-poznati-li-vi-se-ovie-pozi-01.jpg

Епа, некои деца одат чекор подалеку и заспиваат буквално секаде, дури не им треба ни да легнат.

Врз играчки, на тоалетна школка, на скали – кога уморот ќе ги совлада дечињата, не е важно ниту местото, ниту времето.

Дали и вашите деца го прават ова и ќе ги препознаете ли во некоја поза од фото серијата?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мали животни лекции на кои сакам да ја научам мојата ќерка Секоја мајка сака својата ќерка да ја научи на сето она што таа го искусила во т...
Грешки кои не смеете да ги правите кога одите на пат со мали деца Независно дали одите на еднодневна прошетка или на (продолжен)викенд патување, к...
Водич за родители: Како да спроведете дисциплина без да изгубите трпен... Се чини дека моќта е во нивни раце уште од моментот кога ќе се родат. Без разлик...