Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Адвокат 26-04-2017
Ѕидар 26-04-2017


Ева Мендес прв пат во јавноста по породувањето (фото)

Актерката Ева Мендес пред само 6 недели стана мајка на малечката ќерка Есмералда Амада, а веќе вчера беше забележана во опуштено, прекрасно издание.

eva-mendes-prv-pat-vo-javnosta-po-poroduvanjeto-foto-01.jpg

Во бременоста Ева се криеше од јавноста затоа што и таа и нејзиниот сопруг Рајан Гослинг не ги сакаат шпекулациите и „продавањето“ на приватниот живот, па така не се знаеше точно колку килограми накачила за време на бременоста.

Но, само неколку недели по породувањето реши да ја истакне својата добро сочувана фигура.

Актерката се појави со широка насмевка на лицето, облечена во широк џемпер, темни фармерки и чизми на потпетица.

Би можело да ве интересира:

Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени Џиџи Хадид скоро се врати од романтичниот одмор со Зејн Малик и реши истиот моме...
Славни жени кои носат чевли поголеми од број 40 Кој вели дека треба да имате мали стапала за да бидете Пепелашка? Или модерна, с...
Рајан Рејнолдс: Кога знаев дека Блејк ќе ја побарам за сопруга? Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс се еден од оние ретки парови меѓу славните заради ...