Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Адвокат 26-04-2017
Ѕидар 26-04-2017


Кели Роуланд роди синче: Откријте го неговото име

Кели Роуланд на свет донесе здраво машко бебе, вчера потврди магазинот People.

keli-rouland-dobi-since-otkrijte-go-negovoto-ime-01.jpg

По интимната свадбена церемонија во Костарика во мај, Кели Роуланд го роди своето прво дете.

Новите родители набрзо по раѓањето на бебето објавија официјално соопштение:

„Пресреќни сме што може да кажеме дека од денес сме родители на нашиот прв син. Благословени сме и ве известуваме дека сите сме здрави и среќни!“

Синчето на Кели и Тим доби име Titan Jewell.

За потсетување, Кели ја потврди бременоста уште во јули, со фотографија од минијатурни патичиња.

keli-rouland-dobi-since-otkrijte-go-negovoto-ime-1.jpg

Би можело да ве интересира:

Зошто Ема Стоун го одбрала името „Ема“ за нејзино сценско име? Дали знаете дека вистинското име на Ема Стоун не е „Ема“? Токму така, нејзиното ...
Принцот Хари и Меган Маркл ќе почнат да живеат во Кенсингтоновата пала... Принцот Хари и Меган Маркл се во врска од летото 2016-та година, иако истата ја ...
13 ѕвезди кои „процветале“ после пубертетот Денес се славни и убави. На времето носеле огромни очила, протези и чудно ишишан...