Дневна доза Омер за сите припаднички на понежниот пол (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 27-07-2017
Возач 27-07-2017


Дневна доза Омер за сите припаднички на понежниот пол (фото)

Бариш Ардуч, или Омер, многу брзо стана миленик на женската популација.

dnevna-doza-omer-za-site-zeni-001.jpg

Турскиот актер покрај многубројните успеси на телевизиското платно, може да се пофали и со титулата „Маж на годината“ за 2016-та од турскиот GQ магазин.

Зборува 4 јазици и е амбасадор на добра волја за живот без рак во Турција.

dnevna-doza-omer-za-site-zeni-3.gif

29-годишниот убавец веќе неколку години работи и како модел, покрај филмската кариера.

Што се однесува до сопруга или девојка, засега нема никакви јавни информации, иако некои шпекулираат дека е во блиска врска со актерката Gupse Özay. Сепак, приватниот живот вешто го чува сокриен од очите на јавноста.

dnevna-doza-omer-za-site-zeni-1.gif

Со висина од 182 сантиметри, црна коса, темни очи и одлични пропорции, идеално се вклопува во описот „совршен маж“.

Дневна доза Омер:

Би можело да ве интересира:

Славни мајки кои докажаа дека не мора да се откажете од кариерата кога... Од појавувања на црвениот тепих, до подготовки за филмови, промовирање на албуми...
Бакнување со својот брат, врска со жена, разменување крв: Бизарниот љу... Еднаш изјави дека спиела само со 4 мажи, од кои тројца биле нејзини сопружници.....
30 актерки под 30 години кои ја освоија 2016-та година Кој вели дека искуството доаѓа со годините? Овие 30 млади дами се одличен доказ ...