„Безобразни“ младоженец и невеста станаа вирален хит со нивната свадбена фотка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017
Продавач 20-10-2017


„Безобразни“ младоженец и невеста станаа вирален хит со нивната свадбена фотка

Оваа свадбена фотографија која изгледа како младоженците да не можеле да дочекаат да заврши забавата, па се повлекле во шумата „во приватност“, се прошири со неверојатно брзина низ социјалните мрежи.

mladozhenec-i-nevesta-stanaa-viralna-senzacija-so-nivnata-svadbena-fotka-01.jpg

Сепак, сликата на која јасно се гледа дека младоженецот е со спуштени панталони, а невестата е клекната пред него, е само шега која всушност ја предложила мајката на еден од нив, а е направена од страна на фотографот кој бил ангажиран на свадбата.

Би направиле ли и вие ваква модерна „шега“?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Решение за сите што се вечно смрзнати Колку пати во последниов месец се пожаливте дека ви е студено, дека рацете ви се...
Носталгија: Актерите од „Господарот на прстените“ нè вратија назад во ... Три хобита, елф и човек влегуваат во бар... Ова не е само почеток на некаква шег...
Како ќе изгледаше принцот Вилијам со коса? (фото) Бидејќи живееме во време кога може да провериме што како ќе ни стои преку разни ...