Кристијано Роналдо ужива во водени лудории на Ибица со девојката (фото)


Кристијано Роналдо ужива во водени лудории на Ибица со девојката (фото)

Роналдо стана татко по вторпат пред 10-тина дена, кога официјално го објави доаѓањето на Ева и Матео.

kristijano-ronaldo-uziva-vo-vodeni-ludorii-na-ibiza-so-devojkata-001.jpg

32-годишната фудбалска ѕвезда сега го крева адреналинот со спортови на вода, додека е на Ибица заедно со неговата девојка Џорџина и најстариот син Кристијано Џуниор.

Џорџина, за која веќе подолго време се шпекулира дека е во 5-иот месец од бременоста, се соблече по бикини, но тоа не ги реши мистериите.

Нешто подоцна, во текот на вечерта, Кристијано и Џорџина беа фотографирани како се упатуваат кон ресторан на романтична вечера.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дејвид Гета со 25 години помладата девојка на Ибица (фото) Папарацо фотките од Дејвид Гета и неговата девојка се многу ретки, па затоа летн...
Кристијано Роналдо си ја прошета новата девојка во Дизниленд Париз После триумфалната Лига на Шампиони, Кристијано Роналдо се врати во својата родн...
Прва фотка од 1-месечните близнаци на Бијонсе и Џеј Зи Сер Картер и Руми денес полнат 1 месец. По тој повод, на Инстаграм Бијонсе објав...