Ѕвезди чии пластични операции и естетски зафати тргнаа наопаку
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Systems Engineer 18-01-2018
Возач 18-01-2018


Ѕвезди чии пластични операции и естетски зафати тргнаа наопаку

Градењето на кариера во светот на шоу бизнисот и под светлата на папараците знае да биде тешко и напорно.

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-01.jpg

Секој ден некоја ѕвезда во Холивуд има естетски зафат или пластична операција, но резултатите не секогаш се посакуваните.

Благодарение на пластичните операции кои тргнале наопаку, така и кариерата на овие ѕвезди тргна во надолна линија:

Тори Спелинг

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-09.jpg

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-02.jpg

Тара Рид

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-03.jpg

Рене Зелвегер

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-04.jpg

Мег Рајан

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-05.jpg

Мелани Грифит

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-06.jpg

Кортни Лав

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-07.jpg

Мики Рурк

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-08.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои со текот на годините го подобрија својот изглед и стил Секој има различен стил, вкус и мислење, кога станува збор за Но, во некои случа...
5 докази дека ѕвездите и богатите не се венчаат само со супермодели Ѕвезди кои ги кршат стереотипите - ретки се, но сепак постојат. Овие 5 ѕвезди и ...
Ѕвезди кои уште на почетокот на 2017-та сменија фризура Полека, но сигурно поминува првата третина од 2017-та година, а веќе некои славн...