Кога ќе ви кажат да не нарачувате матурски фустан онлајн - во право се! (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Rabota od doma 20-10-2017
Монтери 20-10-2017
Лимар 20-10-2017


Кога ќе ви кажат да не нарачувате матурски фустан онлајн - во право се! (фото)

Моментално сме во екот на сезоната на матури. Многумина веќе ја искусија својата поважна вечера во животот, други уште малку и ќе ја искусат.

devojki-koi-zashalile-shto-naracale-fustan-onlajn-01.jpg

Матурската вечер бара долго време подготовки, посебно при изборот на облека.

И додека некои девојки се одлучуваат да одберат нешто готово, други се одлучуваат да шијат фустан или да го нарачаат онлајн.

Но, кога нарачувате облека на интернет никогаш не можете да бидете сигурни на што сте.

Понекогаш можете да направите полн погодок, а понекогаш може комплетно да се разочарате. Затоа, за било каква свеченост, не е паметно да нарачувате онлајн.

Како овие девојки:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бизарна машка долна облека која ќе ве натера да се запрашате - Зошто?! Знаеме дека постои евтина женска долна облека која не би ја купиле ни во лудило,...
Дизајнерите на тема мода и политика: Дали би ја облекувале Меланија Тр... Софи Тиале отворено изјави дека ако биде побарано од неа, таа ќе одбие да дизајн...
Моден експеримент: 10 дена носела облека од сопругот (фото) За жените, носењето на машка облека во домашни услови значи комфор и удобност. Н...