Без влакна на јазикот: Боки 13 во „Еден на Еден“ удри по кого стигне! (видео)


Без влакна на јазикот: Боки 13 во „Еден на Еден“ удри по кого стигне! (видео)

Гостувањето на Бојан Јовановски или Боки 13 во најгледаното домашно ток-шоу, „Еден на Еден“, ќе се зборува уште многу долго.

bez-vlakna-na-jazikot-boki-13-vo-eden-na-eden-udri-po-kogo-stigne-01.jpg

По долгогодишна пауза, тој реши да се појави со едно необично и многу искрено интервју кај Жаре, во кое откри како што сам рече, "и што треба и што не треба". Се за неговата шоу биз кариера, приватност, финансии, хуманитарни акции, но и конфликтите со многумина, Боки навистина раскажа се!

Целата епизода може да ја погледнете во продолжение:

Би можело да ве интересира:

Еден на Еден: Жаре ги угости момците од дуото ДНК и специјален гостин ... Веруваме дека уживавте во саботното издание на најгледаното ток-шоу "Еден на Еде...
Како лонче и капаче: Калиниќ и Васиќ гости во „Еден на Еден“ (видео) Нема да погрешите ако и оваа сабота во 19 и 15 часот бидете пред малите екрани и...
Жаре скокна од авион! (видео) Оваа сабота ве очекува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во земј...