Сиа сама си ги објави голите фотки на Твитер, откако некој ја уценувал


Сиа сама си ги објави голите фотки на Твитер, откако некој ја уценувал

Доколку ја следите Сиа на социјалните мрежи, сигурно сте забележале дека вчера вечер таа објави фотка од неа на која е целосно гола.

sia-sama-si-gi-objavi-golite-fotki-na-twitter-otkako-nekoj-ja-ucenuval-01.jpg

Оваа реакција на пејачката е предизвикана од фактот што дознала дека некој се обидува да ги продаде на интернет нејзините голи фотки, па таа им врати на уцената на оригинален начин.

Сиа на Twitter ја објави фотката и напиша: „Некој очигледно се обидува да им продаде на моите фанови голи фотки од мене. Заштедете си ги парите, еве ја бесплатно. Секој ден е Божиќ!“

Сиа навистина умее како да ги замолчи оние кои се шегуваат со неа, а фановите го преплавија Twitter со позитивни реакции:

https://twitter.com/steenfox/status/927733554603106306?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.huffingtonpost.com%2Fentry%2Fsia-released-naked-photo_us_5a011ed9e4b066c2c039cc69 

;

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Личен готвач, стилист и образование од 20.000 евра: На 6 години, Блу А... Можеби има само 6 години, но ќерката на Џеј Зи и Бијонсе, Блу Ајви Картер, веќе ...
„Зошто е толку бела?!“: Мел Би непријатно ги изненади фановите со свет... Последните фотографии на „спајсицата“ предизвикаа лавина од коментари на социјал...
Се шпекулира: Анџелина Џоли ќе стапи во брак со анонимен маж? Само затоа што разводот меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит не е финализиран не значи ...