Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 27-02-2017
Оператор 27-02-2017


Кој хороскопски знак имаше најмногу секс во 2016-та?

Истражување направено на половина милион луѓе покажа кој хороскопски знак имаше најдобар сексуален живот во 2016-та година.

koj-horoskopski-znak-imashe-najmnogu-seks-vo-2016-01.jpg

Тоа се Водолиите.

Резултатите откриваат дека дури 89% од жените не одглумиле оргазам, односно дека сексот им бил „неверојатно добар“.

Покрај Водолиите, посебно возбудлива година имале и Девиците, Биковите, Вагите и Рибите.

Од друга страна, Овните во 2017-та година треба малку повеќе да се потрудат во спалната соба, бидејќи во оваа година својот сексуален живот го запоставиле.

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Без навреда: Кој дефект го има вашиот хороскопски знак? Луѓето се навикнати да читаат на интернет само фини работи и пофалби за својот з...
Африкански хороскоп кој важи за еден од најточните: Кој знак сте вие? Африканската цивилизација е првата која во историјата се интересирала за ѕвездит...
Љубовен хороскоп за ноември 2016: Водолиите ќе се вљубат во постара ли... Љубовниот хороскоп за ноември 2016-та година ни носи многу изненадувања на полет...