Кој хороскопски знак имаше најмногу секс во 2016-та?


Кој хороскопски знак имаше најмногу секс во 2016-та?

Истражување направено на половина милион луѓе покажа кој хороскопски знак имаше најдобар сексуален живот во 2016-та година.

koj-horoskopski-znak-imashe-najmnogu-seks-vo-2016-01.jpg

Тоа се Водолиите.

Резултатите откриваат дека дури 89% од жените не одглумиле оргазам, односно дека сексот им бил „неверојатно добар“.

Покрај Водолиите, посебно возбудлива година имале и Девиците, Биковите, Вагите и Рибите.

Од друга страна, Овните во 2017-та година треба малку повеќе да се потрудат во спалната соба, бидејќи во оваа година својот сексуален живот го запоставиле.

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вистини кои мора да ги знаете ако сте заљубени во Риби Никој никогаш не рекол дека е лесно да сакаш Риба. Ако сте во врска со припадник...
Девојка се трансформира во сите 12 хороскопски знаци со шминка Сетарех Хосеини е блогерка за убавина која решила да ги замисли и со шминка реал...
Што ќе прави секој хороскопски знак после дипломирањето? Веројатно, најтешкиот дел после дипломирањето е кога треба да одговарате на праш...