Фантазираме за: Топли надворешни џакузија


Фантазираме за: Топли надворешни џакузија

Некои би рекле дека сте луди ако на -20 излезете надвор полуголи и влезете во жешко џакузи. Други би рекле - фантазирам за таков одмор.

fantazirame-za-topli-nadvoresni-dzakuzija-001.jpg

Ве убедуваме дека после овие фотки сите ќе се приклучите на втората група.

Само замислете си, додека сите се жалат дека им е ладно и парното не им е доволно топло, вие се „вриете“ во вода која испарува.

Дополнително, гледате снег околу вас и си пиете нешто топло.

Нема ништо поубаво:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најпосакуваниот дом во Британија има приватна кино сала, голф терен и ... Во близина на Лондон постои замок кој е идеално место за сите оние кои сакаат гр...
Лео и приватно живее како Волкот од Волстрит: Во неговата вила на Мали... Леонардо ди Каприо се збогува со вилата на Малибу со поглед на плажа, но затоа ќ...
Во новиот дом на Кристијан Греј: Има ли црвена соба? Господинот Греј штотуку го купи својот нов дом во Холивуд за $2.8 милиони долари...