Жешки секс пози кои треба да ги предложи секој маж


Жешки секс пози кои треба да ги предложи секој маж

На секој му треба по малку експериментирање во креветот. Дури и кога нешто се чини или е тешко за изведување, понекогаш вреди да се проба.

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-01.jpg

А, овие пози посебно ќе им се допаднат на мажите:

1. Водопад

Добивки: Наплив на крв во главата

Индекс на жештина: 5 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-1.png

2. Спакуван подарок

Добивки: Позиција во која се релаксирате, а интимноста е зголемена

Индекс на жештина: 2 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz2.png

3. Во лице

Добивки: Удобна поза за дамата, еротско искуство за вас

Индекс на жештина: 3 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-3.png

4. Фузија

Добивки: Побрзи оргазми за неа, полесни движења

Индекс на жештина: 5 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-4.png

5. Снежен ангел

Добивки: Таа може да гледа директно во вашиот алат.

Индекс на жештина: 4 ѕвезди

5-zeshki-pozi-koi-treba-da-gi-predlozi-sekoj-maz-5.png

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Какви гради, каков задник... Знаеш ли ти какви очи има? Беше петок, ден или два после фамозниот празник по кој сите полудуваат, трчаат п...
10 работи кои жените не ги поднесуваат кај мажите Веќе сме свесни дека стриите, целулитот, темниот кармин или вештачките трепки нè...
9 невистини за жените во кои мажите сè уште упорно веруваат Во сложениот свет на машко-женските односи сè уште се бориме со одредени стереот...