10 ситуации во кои Канје Вест ги посрамоти КардашијансИако многу фанови тагуваат за наводната разделба на Ким Кардашијан и Канје Вест, на сите им е јасно дека раперот им создаваше многу проблеми на Ким и нејзиното семејство. Можеби едно од најлошите нешта што Канје ѝ ги направи на Ким е кога сподели со јавноста дека размислувале за абортус кога таа остана бремена со Норт. Погледнете го видеото и дознајте што сè друго им направи Канје на Кардашијанс.