Дом | Dom - CRNOBELO.com

Дом

Unikatni-sladoledi-obvieni-so-shekerna-volna-01.jpg

Најслатката продавница во Лондон нуди уникатни сладоледи обвиени со шеќерна волна (фото)

Доколку вашето омилено јадење е сладолед (да, нè има и такви), многу веројатно е дека новата слатка продавница во Лондон ќе стане местото од вашите соништа. Milk Train (Млечен воз) е името на најслатката продавница за сладолед лоцирана во Ковент…