Импресум

Извршен директор

Игор Поповски

Оперативен директор

Емилија Петровска Поповска

Главен уредник

Моника Митревска

Заменик главен уредник

Симона Симионова

Уредници

Софија Спирова
Билјана Стамова Боневска
Андријана Јовановска

Соработници

Милош Димковски
Сашка Шалевска
Ангел Божинов
Ивана Јариќ Соуса
Магдалена Ѓорова
Елизабета Поповска
Кирил Ангелов

Систем администратор

Зоран Димовски

Маркетинг

Емилија Петровска Поповска (Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.)

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg