За нас

CRNOBELO.com е приказна која се гради веќе 15-та година. Секојдневно чекор по чекор, статија по статија, полека допревме до срцата на нашите читатели, до Вашите срца, и пресреќни сме што успеавме во мисијата.

Ние сме лајфстајл магазин и препознатлив бренд со низа награди и признанија зад себе, но најмило од сè ни е кога Вие ќе кажете дека CRNOBELO.com е Вашиот пријател без кој не можете да си го замислите денот.

Да ви сервираме уникатна и квалитетна содржина е нашето мото. Во време кога другите сакаат само да бидат „кликани“, ние сакаме да бидеме веродостојни и читани. Не се задоволуваме со дружба само овде и денес, сакаме нашата приказна да продолжиме да ја градиме и да растеме заедно.

Работите ги гледаме од поинаква перспектива и сакаме секое наше катче да ви биде и животен прирачник и бегство од животните бури и квалитетен начин на забава.

Бескрајно сме ви благодарни за Вашата доверба и безрезервна поддршка, за секој коментар, лајк и посета на нашиот портал. Изминативе 15 години ние дадовме сè од себе за да ви сервираме квалитетен производ и неизмерно сме ви благодарни што ни одговоривте во ист дух, ни сервиравте и конструктивна критика и тон комплименти, наши верни читатели.

Без Вас немаше да бидеме тоа што сме денес - еден од најчитаните портали во Македонија.

  • Над 4 МИЛИОНИ посети месечно
  • Над 10 МИЛИОНИ прегледани страници месечно
  • Над 900.000 УНИКАТНИ посетители месечно
  • Над 4 МИНУТИ просечно време поминато на страницата

Полека и сигурно продолжуваме понатаму да го правиме CRNOBELO.com централно место за забава, каде што ќе ви бидат достапни најразновидни содржини кои квалитетно ќе го исполнуваат Вашето време поминато на Интернет.

Со почит,
Тимот на CRNOBELO.com

 
Маркетинг контакт

Емилија Петровска Поповска  ZaNas-CrnoBelo 12072 248 796      ZaNas-CrnoBelo 15Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 
Дел од нашите клиенти

Сектор телекомуникации

    

Сектор финансии

Сектор осигурителни компании

Сектор авиопревозници

Сектор автомобилизам

Сектор производи за широка потрошувачка

Сектор техничка опрема

Брендови за здравје, мода и убавина

Супер маркети и трговски центри

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg