Новости | Novosti - CRNOBELO.com

Новости

Книги

Krimi-trileri-cii-stranici-se-vrtat-sami-01.jpg

Возбудливи крими-трилери чии страници се вртат самите

За сите љубители на драматичните, напнати трилери испреплетени со добра крими-приказна, ви предлагаме 3 нови книги чии страници како да се вртат самите. Ќе заборавите на сè околу вас и нема да забележите кога поминало времето додека сте читале. А…