Норт Вест, Сури Круз - кои се најразгалените деца во светот?Многу родители ги разгалуваат своите деца, но за оние кои имаат милиони во банка, слободно може да се каже дека претеруваат. Кајли Џенер и Ким Кардашијан често се мета на критики поради разгалувањето на нивните деца. Уште кога се родија, двете девојчиња добиваа подароци кои чинат неколку илјади, па дури и неколку милиони долари. На оваа листа се наоѓа и Сури Круз, ќерката на Том Круз и Кејти Холмс, но и децата на Мараја Кери.

The HWD Facebook commenting plugin is not published