ВИДЕО: Без шминка и Фотошоп - како всушност изгледа Кајли Џенер во реалноста?

Без шминка и Фотошоп - како всушност изгледа Кајли Џенер во реалноста?Кајли, но и сите сестри од кланот Кардашијан-Џенер редовно се на мета на критики поради уредувањето на нивните фотографии. Истовремено, младата богаташка речиси и да нема објавено фотографија без шминка, па всушност не ни знаеме како изгледа во приватниот живот. Но одвреме-навреме папараците успеваат да ја „уловат“ без шминка и се чини дека Кајли изгледа многу поразлично од она што го покажува на социјалните мрежи…