ВИДЕО: Хари и Меган не се единствените - 10-те најшокантни интервјуа на Опра Винфри

Хари и Меган не се единствените - 10-те најшокантни интервјуа на Опра ВинфриОпра Винфри е најпознатата водителка во светот и во текот на кариерата има направено многу интервјуа, со секакви луѓе. Нејзините гости не се само славни личности, туку и „обични“ луѓе со неверојатни приказни, а се чини дека во секое интервју се открива нешто шокантно. Моментално најпопуларно е ексклузивното интервју со принцот Хари и Меган Маркл, но тоа не е единственото кое привлекло многу внимание. На пример, познатата водителка Елен Деџенерис првпат прозборе за својата сексуална ориентација токму во интервју со Опра…