ВИДЕО: Кети Пери и уште 9 познати личности кои ја мразат Меган Маркл

Кети Пери и уште 9 познати личности кои ја мразат Меган МарклДеновите принцот Хари и Меган Маркл се главна тема на разговор, откако открија со какви проблеми со соочувале во палатата на британското кралско семејство. Меган откри дека додека живееја таму, таа била во депресија, а имала и самоубиствени мисли, но и дека била мета на расистички коментари. Додека многу славни, како Бијонсе, веднаш јавно ја покажаа нивната поддршка кон неа, Меган сепак има и многу непријатели. Од познатиот британски водител Пирс Морган, па сè до Кети Пери, погледнете кои славни личности ја мразат Меган Маркл.