ВИДЕО: Брендирана облека по нарачка, безброј чевли - што сè има во гардероберот на Аријана Гранде?

Брендирана облека по нарачка, безброј чевли - што сè има во гардероберот на Аријана Гранде?Со текот на времето, покрај успехот во музичката индустрија, Аријана Гранде се претвори и во стилска икона. Таа го има можеби најпрепознатливиот стил во светот на шоу-бизнисот, па сигурно ве интересира што сè се крие во нејзиниот гардеробер. Пејачката е голем љубител на удобната облека, па поседува многу џемпери и тренди блузони. Покрај тоа, таа има и неколку брендирани парчиња и модни додатоци направени по нарачка, специјално за неа…