ВИДЕО: 10 славни мажи кои ги изневерија партнерките со нивните дадилки

10 славни мажи кои ги изневерија партнерките со нивните дадилкиЗа жал, неверствата се многу честа појава, особено во светот на славните. Неретко, пак, славните мажи бесрамно ги изневеруваат своите партнерки со дадилките кои се грижат за нивните деца. Можеби најпознатиот ваков скандал е оној кој ги раздели Бен Афлек и Џенифер Гарнер. Познатите актери се венчаа во 2005 година, беа заедо повеќе од една деценија и заедно имаат три деца, но ова не го спречи Бен да почне афера со нивната дадилка. Кога се разделија, фановите и медиумите шпекулираа дека причината е алкохолизмот на Бен, но подоцна се дозна дека тој имал афера со дадилката која ги чувала нивните деца. Погледнете го видеото и дознајте кои други славни мажи ги изневерија своите партнерки со дадилката.