Мартија Станојковиќ ја објави новата песна со забавен спот - Ne volišМладата македонска пејачка Мартија Станојковиќ ја објави својата нова песна, насловена Ne voliš, за која сними и видео спот. Новиот сингл на 17-годишната пејачка е дело на Дарко Димитров, а текстот е напишан од Владимир Даниловиќ. Според коментарите, фановите се воодушевени од новото музичко парче на Мартија кое дефинитивно ќе стане летен хит.

The HWD Facebook commenting plugin is not published