ВИДЕО: Разводи, афери, обвиненија - најголемите скандали од светот на шоу-бизнисот за 2021 година

Разводи, афери, обвиненија - најголемите скандали од светот на шоу-бизнисот за 2021 годинаСкандалите од светот на шоу-бизнисот не се ништо ново. А, додека повеќето ги забораваме за ден-два, постојат и оние кои се зборуваат со месеци, некогаш и со години. Иако сите го очекуваа разводот на Ким Кардашијан и Канје Вест, парот вистински ја разбранува јавноста кога и официјално ги соопшти вестите. Најбизарното во целата ситуација беше тоа што тие се обидуваа да го скријат разводот од јавноста, само поради ријалити шоуто на семејството на Ким …